Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA

 

EGE Fuarcılık Organizasyon Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti. ilk olarak 1997 yılında Ordu’nun Altınordu ilçesinde kuruldu. O yıllardan itibaren alıcılarla satıcıların bir araya getirildiği sergi, iletişim ve tanışma ortamını oluşturan fuarcılık anlayışını Ordu'yla ilk kez tanıştıran Ege Fuarcılık, başta sanayi ve ticari alanda faaliyet gösteren yerel, ulusal ve uluslararası sektör temsilcileri ve markaları kısa adı KATİF olan Karadeniz Ticaret Fuarı'nda bir çatıda toplamaktadır. Bunun yanında yapı, dekorasyon, doğalgaz, gıda, tarım ve hayvancılık fuar organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.


2017 yılında düzenlenen ve 7 gün süren fuarlarda yaklaşık 90 bin ziyaretçiyi ağırlayan Ege Fuarcılık, 2018 yılında 18'nci Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı (KATİF'18), 10'ncu Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğalgaz İhtisas Fuarı ile 4'ncü Gıda Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fuarı, özel bilişim teknolojileri aracılığıyla tespiti yapılan 110 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Bu konuklar ağırlıklı olarak Ordu başta olmak üzere Sinop, Samsun, Tokat, Amasya, Giresun, Rize ve Trabzon illerinden katılım sağlamışlardır.


MİSYONUMUZ


Türkiye'de gelişen ve sayıları her geçen gün artan fuarcılık alanında devamlı gelişen organizasyon yapısının yanı sıra, daha kaliteli organizasyonlara ev sahipliği yapmak, bu organizasyon yapısını geliştirmek ve buna göre hizmet sunmaktır.


VİZYONUMUZ


Ege Fuarcılık için vizyon gelecek demektir. Türkiye genelinde özellikle metropol şehirlerde kurulan fuarlardan daha çok Anadolu kültürünün yaşatılmaya çalışıldığı organizasyonlarımızda, Anadolu insanını sürekli değişim ve gelişimle tanıştırmak, buna paralel müşteri memnuniyeti ve toplam kalitede bir önceki organizasyondan daha yüksek hedeflere ulaşmaktır.